czwartek, 7 czerwca 2012

FILMIK DLA CHŁOPAKÓW!

Hej wszystkim! : ) Razem z moją przyjaciółką wpadłyśmy na pomysł, żeby zrobić filmik dla chłopaków. 
Tutaj jest twitlonger: http://www.twitlonger.com/show/ho7e3b

Hej Directionerki! Razem z przyjaciółką wpadłyśmy na pomysł, żeby wszystkie POLISH DIRECTIONERS, zrobiły sobie zdjęcia na których ułożymy wiadomość do chłopaków. W zależności od tego ile będzie uczestników tak długa będzie wiadomość. Ogóle rzecz biorąc polega to na tym, że każda osoba trzyma kartkę z fragmentem tekstu piosenki. (Mamy miks paru piosenek i to będzie podkładem) Chciałybyśmy zrobić to w taki sposób, że podczas filmiku zmontowanego przez moją przyjaciółkę  będzie lecieć piosenka, i podczas gdy np. Liam w WMYB śpiewa "You're insecure don't know what for" to wtedy jedna osoba trzyma kartkę na której będzie napisany tekst aktualnie śpiewany przez Liam'a. I tak dalej kiedy będzie lecieć piosenka, będą się zmieniać zdjęcia na których będą odpowiadające aktualnemu tekstowi śpiewanemu przez chłopaków w piosence. Na sam koniec chcemy dodać, pod melodię krótką wiadomość, która będzie dotyczyła, tego, że Polish Directioners kochają One Direction, i że bardzo chcą, żeby przyjechali do Polski. Zrobimy to w taki sposób, że każda osoba będzie mieć kartkę z jednym słowem i zdjęcia będą przelatywać tworząc zdania. Zmontowanie, wykonanie filmiku i wysłanie go do sieci i do chłopaków planujemy gdzieś na początek sierpnia, więc macie dużo czasu, żeby się do nas zgłosić, i żebyśmy mogły dać wam kawałek tekstu, z którym będziecie mieć zdjęcie i wysłanie go do nas. Na e-maile czekamy do końca lipca. Dziewczyny chodźcie zrobimy dla chłopaków świetny prezent, naprawdę, to dobry pomysł, a do tego robimy go wszystkie razem! 


Zdjęcia możecie wysyłać na e-maila : 


polish_directioners@onet.pl


Jakbyście miały jakieś pytania czy chciałybyście brać udział tutaj są nasze twittery : 
Mamy wielką nadzieję, że weźmiecie udział w filmiku, chcemy pokazać chłopakom, że Polska też potrafi, że my też ich kochamy, że jesteśmy dumne z tego, że jesteśmy Directionerkami!


Bardzo was wszystkich zachęcam do wzięcia udziału, będzie fajna zabawa i kto wie, co może stać się kiedy chłopacy o nas usłyszą? Może przyjadą do Polski? Kto wie, więc proszę piszcie do nas na twitterze, lub jeśli go nie macie to kontaktujcie się z nami przez blogi, mój znacie a tu jest Klaudii: www.smile-please-1d.blogspot.com Liczę na was ! Jeśli macie twittera to proszę wysyłajcie do innych tego twitlongera, niech ludzie się o tym dowiedzą ! : )  

P.S Kocham was! : ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz